Nephilim Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski forum posvećen serijalu Instrumentarij smrtnika.
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2.Secrets and lies

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Zaida
Admin/Shadowhunter
Admin/Shadowhunter
Zaida


Broj postova : 1024
Join date : 05.08.2009
Lokacija : ~The Glass City~

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptyčet lis 15 2009, 22:03

Vaša mišljenja
[Vrh] Go down
http://fremples.tumblr.com
Zaida
Admin/Shadowhunter
Admin/Shadowhunter
Zaida


Broj postova : 1024
Join date : 05.08.2009
Lokacija : ~The Glass City~

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptypon lis 19 2009, 15:41

Nemate nikakvo mišljenje o drugom poglavlju? 2.Secrets and lies 223476
[Vrh] Go down
http://fremples.tumblr.com
Ellie
Pixie
Pixie
Ellie


Broj postova : 615
Join date : 06.08.2009
Godine : 32
Lokacija : Idris

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptyčet lis 22 2009, 16:03

Moram ponovno pročitati pa ću onda komentirati 2.Secrets and lies Icon_wink
[Vrh] Go down
Ellie
Pixie
Pixie
Ellie


Broj postova : 615
Join date : 06.08.2009
Godine : 32
Lokacija : Idris

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptyned lis 25 2009, 22:53

Dakle drugo poglavlje, opet ono što mi se najviše sviđa je humor, fkt mislim da to daje knjizi jednu opuštenost koja ju čini još zanimljivijom.
Sviđa mi se scena sa svađom kod kuće, Clary je postupila tipično tinejdžerski, mislim da bih i ja tako reagirala da moram većinu ljeta ić na neko selo. Iako joj je Jocelyn trebala reći što se zapravo događa, ali eto tu upada onaj majčinski zaštitnički instinkt tako da ništa od toga
[Vrh] Go down
earindis
Mundane
earindis


Broj postova : 31
Join date : 08.10.2009
Godine : 38
Lokacija : Alicante
Najdraža knjiga/e: : Lord of the Rings, Hyperion saga, Mortal Instruments, Twilight saga, HP, Kraljica Oluja ( Bradley ), Sfera, pjesme E.A.Poea i Roberta Frosta

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptypet lis 30 2009, 12:41

Sviđa mi se način na koji Clary opisuje svoj odnos sa mamom, činjenica da su obje umjetnički nadarene i naravno legendarna Simonova izjava: "Jesus!" Luke exclaimed. "Actually, it's just me," said Simon. "Although I've been told the resemblance is startling 2.Secrets and lies 18911
[Vrh] Go down
Iva
Admin/Shadowhunter
Admin/Shadowhunter
Iva


Broj postova : 236
Join date : 23.10.2009
Godine : 36
Lokacija : on the Moon
Najdraža knjiga/e: : Harry Potter, The Host, TMI

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptypon tra 12 2010, 10:38

Ja sam tek sad primijetila da Jocelyn u ovom poglavlju spominje Magnusa 2.Secrets and lies 31791
Zapravo, pri prvom čitanju nisam to ni mogla primijetiti, jer nisam imala pojma o čemu ona to priča.
I dalje mi jaaaaaaaaaaaako smeta to što je Jocelyn brisala Claryno pamćenje, ili što već. To je nešto što tipično moja mama radi, i što najviše mrzim - ne govori mi ružne stvari "da bi me zaštitila". Hello!!! I'm 22!! 2.Secrets and lies 1872
I zato potpuno shvaćam Claryn gnjev.
[Vrh] Go down
http://iva222.deviantart.com
Barbs28
Mundane
Barbs28


Broj postova : 97
Join date : 20.03.2010
Godine : 33
Lokacija : Pula, Croatia
Najdraža knjiga/e: : Vampire Academy Saga, P.S. I Love You, Hvala ti na uspomenama, The Mortal Instruments saga, Zločin i kazna, The Host

2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Emptysri srp 28 2010, 11:28

Uhm, da, znaš da ja obožavam humor i sarkazam. Ima ga svugdje u knjizi! Very Happy

A Jocelyn je doista trebala reći Clary što se događa.... samo što tada ne bi bilo priče. 2.Secrets and lies Icon_razz
[Vrh] Go down
http://little-dhampir.blog.hr/
Sponsored content





2.Secrets and lies Empty
PostajNaslov: Re: 2.Secrets and lies   2.Secrets and lies Empty

[Vrh] Go down
 
2.Secrets and lies
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nephilim Croatia :: Utisci na pojedina poglavlja-
Forum(o)Bir: